ALARMOWANIE

Nowości

Kompanijni goście dodane 27 października 2011 r.

zdjęcieW dniu wczorajszym ogromny baner reklamowy o wymiarach 3 x 30 m przysłonił frontową elewację naszej remizy. To fragment przygotowań do wizyty uczestników konkursu "Pracuję bezpiecznie" organizowanego w dniu dzisiejszym przez Kompanię Węglową S.A.

Uczestnicy organizowanego corocznie konkursu będą po raz pierwszy gościć w budynku remizy wyremontowanym jak pamiętamy właście przez KW S.A. KWK "Brzeszcze". Oprócz uczestników konkursu obecni będą przedstawiciele Zarządu i Centrali KW S.A., członkowie dyrekcji kilkunastu koplań wchodzacych w skład Kompanii oraz włodarze naszej Gminy. Będzie to więc doskonała okazja do promocji naszego obiektu.

Sam konkurs będzie rozgrywany w Ośrodku Kultury, a zaraz po jego zakończeniu uczestnicy przeniosą do budynku remizy na uroczysty obiad serwowany przez firmę P. Mariusza Pawlusiaka. Warto przypomnieć, że konkurs jest rozgrywany w Brzeszczach po raz kolejny w związku z przyjętą zasadą, że następna edycja jest organizowana przez zwycięzcę z roku poprzedniego. Życzymy więc reprezentantom KWK "Brzeszcze" kolejnego zwycięstwa.

                                                                                                    

                                                                                                     A.M.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team