ALARMOWANIE

Sala taneczna, Miejski Dom Strażaka, ul. Piastowska 39, Brzeszcze

Sala weselna

Szukają Państwo idealnego miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego?

Do Waszej dyspozycji oddajemy zmodernizowaną w pełni klimatyzowaną salę weselną, której wnętrze podkreśli wyjątkowość każdego przyjęcia a w szczególności wesela.

Opis obiektu:

Budynek Miejskiego Domu Strażaka zlokalizowany w spokojnej dzielnicy „Stare Brzeszcze" Miasta Brzeszcze w odległości 300 m od Kościoła Parafialnego Św. Urbana, 300 m od cmentarza komunalnego i 500 m od Urzędu Miasta i Gminy Brzeszcze. Wjazd na teren nieruchomości bezpośrednio z ul. Piastowskiej. Budynek dwukondygnacyjny o ekspozycji wschód - zachód, całkowicie wyremontowany w roku 2010. Na terenie nieruchomości parking wewnętrzny ogrodzony na ok. 25 samochodów i parking zewnętrzny na kilka samochodów. Duża liczba miejsc parkingowych na sąsiadujących ulicach bez zakazu parkowania. Budynek w pełni wyposażony w media, centrale ogrzewanie gazowe.

Opis pomieszczeń:

Sala taneczna na 120 - 140 osób jest dodatkowo powiększona o scenę (poziom podłogi + 20 cm) z możliwością ustawienia dodatkowych miejsc siedzących. Parkiet jesionowy olejowany, oświetlenie boczne kinkietowe, grzejniki skrzynkowe naścienne - całość wyposażenia wymieniona w roku 2010. Obok sceny pomieszczenie do przechowywania napojów z urządzeniami chłodniczymi. Zaplecze kuchenne z wydzielonymi pomieszczeniami magazynu zastawy i naczyń oraz pomieszczeniem urządzeń chłodniczych (szafa chłodnicza dwudrzwiowa 1400l + szafa chłodnicza przeszklona 500l). Kuchnia wyposażona w węzeł cieplny na paliwo stałe, węzeł cieplny gazowy, patelnię elektryczną, stoły i meble gastronomiczne oraz zmywalnię. Opisane pomieszczenia poprzez przestronny holl i klatkę schodową są połączone z wielofunkcyjnym pomieszczeniem szatni, dwoma węzłami sanitarnymi i wydzielonym pomieszczeniem dla palących.

Posiadamy również własne ozdoby i wielokolorowe materiały, dlatego na Państwa życzenie możemy udekorować salę w wiele różnych kombinacji.

Osoba do kontaktu : dh Prezes Grzegorz Chowaniec – tel. 606 467 988

Warunki wynajmu:

Korzystanie z opisanych powyżej pomieszczeń odbywa się na podstawie umowy najmu zawartej pomiędzy organizatorem imprezy i użytkownikiem budynku. Przedmiotem wynajmu są pomieszczenia wraz z wyposażeniem, a także naczynia i zastawa stołowa. Najemca ponosi tylko dodatkowe koszty związane ze zużyciem mediów wg wskazań liczników. W dniu podpisania umowy najemca wpłaca kaucję w wysokości 20% czynszu najmu. Pozostała cześć należności jest płatna w dniu rozpoczęcia najmu. Informacje na temat aktualnych  stawek czynszu można uzyskać pod numerem telefonu wskazanym poniżej.

Zobacz, zadzwoń, zarezerwuj

Miejski Dom Strażaka
ul. Piastowska 39
Brzeszcze
tel. 781-935-622

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Zabawa Andrzejkowa.

Zabawa Andrzejkowa.

Zarząd Ochotniczej Staży Pożarnej w Brzeszczach zaprasza wszystkich chętnych na zabawę andrzejkową, która odbędzie się 25 listopada br. Koszt 200 zł od pary. Ilość miejsc ograniczona.
Wszelkich informacji udziela dh Tomasz Mrowczyk, pod nr. tel 796 250 387.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team