ALARMOWANIE

Nowości

Wolontariat w kuchni dodane 21 lutego 2012 r.

zdjęcieW ostatnią sobotę, po raz pierwszy od wielu lat OSP Brzeszcze była organizatorem zabawy karnawałowej, która zapewne wpisze się na stałe do bogatego kalendarza imprez organizowanych przez strażaków.

Gospodarzami zabawy, podczas której bawiło się 130 gości, byli druhowie Marek Maciewicz i Dawid Wyrobek, dla których była to pierwsza tak duża, samodzielnie organizowana impreza. Z zadania wywiązali się znakomicie, o czym świadczy wspaniała frekwencja, a goście przybyli do Brzeszcz nawet z odległego Zabrza. Ale to nie koniec nowości. Również w kuchni "się działo", a mianowicie obsługę zapewniła grupa wolontariuszek pod kierownictwem P. Ireny Tyrna w składzie: Bernadeta Tyrna, Halina Ptaszek, Beata Maślanka. Tak więc do pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Brzeszczach, które od wielu lat pomagają OSP w organizacji imprez dołączyła nowa grupa, która pozwoli zapewne na zwiększenie ich liczby jak również zaproponuje swoje menu. A tak na marginesie: Jak wam smakowało? Czy Sporysz Band spełnił oczekiwania? Piszcie, kontakt na stronie.

 

                                                                                          A.M. 

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team