ALARMOWANIE

Nowości

Zawody gminne na Borze dodane 26 września 2012 r.

zdjęcieW niedzielny poranek 23 września na Borze rozpoczęły się gminne zawody sportowo - pożarnicze z udziałem reprezentacji OSP Brzeszcze. W skład reprezentacji weszło pięć drużyn, które tradycyjnie zajęły w swoich kategoriach wysokie lokaty, a mianowicie:

  • sekcja MDP chłopców do lat 15-tu (trenerzy M. Maciewicz i B. Wyrobek) - I miejsce
  • sekcja MDP dziewcząt do lat 15-tu (trener Ewelina Wyrobek) - II miejsce
  • sekcja MDP chłopców do lat 18-tu (trenerzy M. Orawski i J. Kramarczyk) - I miejsce
  • sekcja seniorek (trener D. Wyrobek) - I miejsce
  • sekcja seniorów (trenerzy M. Wyrobek i Sz. Saduś) - IV miejsce

Dla usprawiedliwienia wyniku sekcji seniorów należy podać fakt, że startowała ona w mocno eksperymetalnym składzie (patrz zdjęcie). Spowodowane było to licznym uczestnicwem naszych strażaków w uroczystościach ślubnych o których pisaliśmy w poprzednim artykule.

Na odnotowanie zasługują jeszcze dwa fakty. Po pierwsze doceniając wysiłki organizatorów z OSP Brzeszcze - Bór należy wskazać na symboliczne finansowe zaangażowanie władz Gminy Brzeszcze (tylko puchary za pierwsze miejsca, brak nagród dla zawodników, nie wpominając już o historii z napojami). Po drugie brak w zawodach reprezentacji OSP Skidziń i OSP Zasole. Co się za tym kryje? Wie to zapewne tylko Zarząd Gminny OSP.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team