ALARMOWANIE

Nowości

4 x 2 i 2 x złoto dodane 17 września 2013 r.

zdjęcieTen nieco skoplikowany wzór to wyniki zawodów sportowo - pożarniczych, które zostały rozegrane na nowym stadionie w Osieku w dniu 15.09.2013r. Dla postronnego obserwatora samo miejsce rozegrania zawodów będących mistrzostwami Gminy Brzeszcze jest pewnym zaskoczeniem. Niemniej należy sprostować, że od dobrych kilku lat są to w zasadzie mistrzostwa miedzygminne (Brzeszcze + Osiek) w związku z faktem istnienia w Gminie Osiek tylko dwóch jednostek OSP w których działa jedynie po jednej drużynie seniorskiej.

Tym bardziej imponujący, jak co roku był skład reprezentacji OSP Brzeszcze w której wystartowało 6 sekcji liczących po 9 strażaków. Ktoś złośliwy powie: "idą na ilość", niemniej zajęte miejsca świadczą, że w OSP Brzeszcze ilość znakomicie łączy się z jakością:

  • seniorzy - 2 miejsce;
  • seniorki - 2 miejsce + puchar za musztrę;
  • chłopcy MDP do lat 18-tu - 2 miejsce;
  • dziewczęta MDP do lat 18-tu - 1 miejsce + puchar za musztrę;
  • chłopcy MDP do lat 16-tu - 2 miejsce + puchar za musztrę;
  • dziewczęta MDP do lat 16-tu - 1 miejsce + puchar za musztrę;

Oczywiście powyższy sukces nie byłby możliwy bez wielkiego zaangażowania zespołu szkoleniowego pracującego pod kierownictwem druhów Marka Wyrobka i Szymona Sadusia. W zespole pracowały druhny i druhowie: Anita Czarnik, Karolina Merta, Ewelina Wyrobek, Marek Maciewicz, Dawid Wyrobek i Mateusz Korzec.

Wszystkim zawodnikom i ich opiekunom DZIEKUJEMY za napisanie kolejnych pięknych kart historii OSP Brzeszcze.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team