ALARMOWANIE

Nowości

Będzie KLIMA dodane 23 marca 2014 r.

zdjęcieZgodnie z propozycją przedstawioną i przyjętą na wczorajszym Walnym Zebraniu OSP, główną inwestycją w roku 2014 będzie zakup i montaż urządzeń klimatyzacyjnych na sali tanecznej i w kuchni. Do zalet klimatyzacji w upalną lipcową sobotę nie musimy nikogo przekonywać. Większość z nas uczestniczyła w przyjęciach weselnych na których wylewaliśmy hektolitry potu niszcząc ubrania oraz makijaże i fryzury naszych partnerek za które przecież sporo zapłaciliśmy. Gorący rosół, rozpływające się ciasta, zieleniejące wędliny i ciepłe alkohole dopełniały obrazu zniszczenia. Sama świadomość założenia garnituru napawała nas obrzydzeniem, a po każdym tańcu należało by w zasiedzie udać się pod prysznic.

To wszystko już za nami, bo oto idzie nowe. Zarząd wyznaczył sobie cel i zamierza go zrealizować. Po analizie rynku i kilku wstępnych ofert przedstawionych przez wykonawców w najbliszych dniach zostanie podpisana umowa z wykonawcą, a już w miesiącu kwietniu będziemy mogli uruchomić nowe urządzenia. Padło na LG. Pomimo, że urządzenia trochę droższe od "rozwiazań chińskich" to zapewne okażą się mniej zawodne i bardziej energooszczędne, co nie jest bez znaczenia dla przyszłych użytkowników.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team