ALARMOWANIE

Nowości

Modernizacja salki bankietowej zakończona dodane 03 kwietnia 2014 r.

zdjęcieJak widzimy na załączonym zdjęciu właśnie dobiega końca modernizacja salki bankietowej w budynku remizy. Modernizacja obejmowała likwidację ścianki działowej oraz montaż na całej powierzchni sufitu podwieszonego dzięki któremu uległ zmianie wygląd pomieszczenia. W miejsce oślepiających jarzeniówek zastosowano trzy rodzaje oświetlenia: tradycyje za pomocą lamp sufitowych, halogenowe boczne oraz ledowe. Pozwoli to na dostosowanie oświetlenia do rodzaju imprezy oraz umożliwi wykorzystanie funkcji multimedialnych, które pozwolą na w pełni efektywne wykorzystanie pomieszczenia. Możliwość wykorzystania rzutnika oraz profesjonalnego nagłośnienia pozwoli na organizowanie w najbliższej przyszłości szkoleń i prezentacji, ale również oglądanie wydarzeń sportowych i filmów odtwarzanych z tradycyjnych nośników, jak również z internetu.

Kolejnym ważnym wydarzeniem jest fakt, że prace remontowe i modernizacyjne były prowadzone przez samych strażaków pod kierownictwem druha Prezesa Grzegorza Chowańca oraz druha Bartłomieja Wyrobka, co znacznie obniżyło koszty całej inwestycji. W różnym wymiarze czasowym pracowali następujący druhowie: Adam Maj, Marek Maciewicz, Szymon Saduś, Marcin Orawski, Fabian Pięciak, Robert Grzywa, Sebastian Witasik, Mateusz Korzec, Adrian Walczyk, Paweł Wójcik, Mateusz Maślanka, Paweł Zając, Tomasz Mrowczyk, Piotr Mrowczyk, Paweł Kopijasz.

Często przy tej okazji słychać było głosy (akurat nie ze strony tych, którzy pracowali): inwestują tylko w salkę i salę weselną, a w garaż niewiele, albo wcale! Tym strażakom musimy przypomnieć, że robimy to właśnie po to, aby finansować działalność bojową naszej jednostki. Pamiętajmy jednak, że aby się rozwijać musimy zadbać o źródła finansowania naszej działalności. I właśnie o to teraz walczymy.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team