ALARMOWANIE

Nowości

Prażone w parku pod lipkami dodane 07 września 2014 r.

zdjęciePogoda dopisała i w pogodne sobotnie popołudnie teren parku "pod lipkami" wypełnił się uczestnikami prażonych strażackich organizowanych przez OSP Brzeszcze i OSP Brzeszcze - Bór. Głównymi organizatorami imprezy byli druhowie Marek Wyrobek i Marek Zawadzki, ale w proces przygotowań włączyło się wielu strażaków z wymienionych OSP. Na imprezę przybyli również goście, zarówno z miejscowych zaprzyjaźnionych organizacji (Koło Gospodyń Wiejskich, Spółka Pastwiskowa) jak również członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi "Strażak" działającego przy Komendzie PSP w Oświęcimiu z dh Henrykiem Jureckim na czele. W pierwszej części imprezy rozegrano turniej znanej już uczestnikom piłki wodnej w którym rywalizowały drużyny męskie i kobiece z OSP Brzeszcz, OSP Brzeszcze - Bór i Klubu "Strażak". Rywalizacja była tak zacięta, że w trakcie kolejnego meczu zniszczono dwie dostępne piłki i panie musiały kończyć swoje spotkanie zwykłą piłką do siatkówki. Na tak przygotowanym, rozmokniętym i grząskim boisku rozegrano zawody w przeciąganiu liny, których wyniki możecie obejrzeć w galerii. Na zakończenie części sportowej rozegrano trzy mecze piłki siatkowej pomiędzy mieszanymi drużynami OSP i Klubu. Po skonsumowaniu pysznych prażonych podsumowano wyniki cześci sportowej i wręczono ufundowane przez organizatorów statuetki. Zwyciężyła reprezentacja OSP Brzeszcze - Bór, na miejscu drugim była OSP Brzeszcze, a trzecie miejsce na podium zajęła reprezentacja Klubu "Strażak".

W części artystycznej przy muzyce duetu Marek i Lucyna działo się, oj działo. Zobaczcie zdjęcia w galerii. Nie zobaczycie unikalnego występu, powstałej na miejscu grupy czipendejsów w składzie M. i M. Ale to nie nadaje się do publikacji. 

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team