ALARMOWANIE

Nowości

Walne zebranie sprawozdawcze dodane 02 marca 2015 r.

zdjęcieW dniu 28.02. (sobota) o godz. 16.00 w remizie przy ul. Piastowskiej zgromadzili się uczestnicy Walnego Zebrania Sprawozdaczego OSP Brzeszcze. W zebraniu uczestniczyło 72 strażaków i strażaczek (w trakcie doszły jeszcze 4 osoby), członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz goście w osobach: Z-cy Komendanta PSP w Oświęcimiu dh Henryka Jureckiego, Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Oddziału Gminnego dh Tadeusza Morończyka, Komendanta Gminnego Marka Merty, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Brzeszczach P. Ryszarda Foksa, radnych Gminy Brzeszcze oraz reprezentantów organizacji i firm współpracujących z OSP.

Po wysłuchaniu sprawozdań i dyskusji, Walne Zebranie udzieliło absolutorium Zarządowi OSP za rok 2014. W związku z faktem, że Zarząd OSP działał w 8 osobowym składzie, w trakcie zebrania przeprowadzono wybory uzupełniające w wyniku których nowych członkiem Zarządu został wybrany dh Tadeusz Merta. Wręczono odznaki "Za Wysługę Lat" dla druhów których staż pracy w OSP jest dłuższy niż 10 lat. Odznakę 60 - lecia otrzymał dh Józef Morończyk, który jest aktualnie najdłużej działającym strażakiem w naszej OSP. Pamiątkowymi statuetkami wyróżniono również zwycięskie sekcje zawodów sportowo - pożarniczych JAWISZOWICE 2014: sekcję seniorów, sekcję MDP dziewcząt do lat 18-tu i sekcję MDP chłopców do lat 16-tu.

Zabranie zakończyło się wykonaniem pamiątkowego zdjęcia uczestników. W jego trakcie były również wykonywane zjęcia strażaków do wydawanej co pięć lat, pamiątkowej tablicy "OSP BRZESZCZE 2015". Z dużym zainteresowaniem spotkał się wyłożony na zebraniu album pamiątkowy przedstawiający jubileusz 125 -lecia OSP.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team