ALARMOWANIE

Nowości

Wiosenne manewry dodane 05 czerwca 2015 r.

zdjęcieWiosna to również czas ćwiczeń i manewrów. W pierwszych dniach maja cztero osobowa sekcja OSP Brzeszcze na samochodzie Iveco Daily uczestniczyła w manewrach wojewódzkich, które odbyły się na terenie kompleksu leśnego w Chełmku.

Ruszyły również praktyczne szkolenia w naszej jednostce, zapowiedziane na ostatnim walnym zebraniu. Odbyły się dwa szkolenia. Pierwsze przy użyciu agregatów pompowych i drugie w parku pod lipkami w trakcie którego ćwiczono praktycznie działania z zakresu ratownictwa drogowego oraz gaszenia obiektów.

W dniu 30 maja nasza reprezentacja uczetniczyła w II Manewrach Ratowniczych organizowanych przez OSP Hecznarowice i Pogotowie Ratunkowe z Bielska - Białej. Każda z 19 sekcji brała udział w 20 punktowanych zadaniach odbywających się w terenie z zakresu ratownictwa technicznego, medycznego, alarmowania, poszukiwania zaginionych, konkurencjach sprawnościowych. Nasza sekcja zajęła wysokie 4 miejsce otrzymując nagrodę rzeczową w postaci kurtyny wodnej.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team