ALARMOWANIE

Nowości

5,27 wracamy do gry! dodane 20 grudnia 2015 r.

zdjęcie5 minut 27 sekund to rewelacyjny i najlepszy w historii naszych startów rezultat, który uzyskała nasza sekcja na VI Barbórkowym Turnieju Strażaków i Ratowników w Wieliczce. Zawody odbyły się w dniu wczorajszym w Kopalni Soli "Wieliczka" w szybie im. Daniłłowicza. Nasza sekcja wystartowała w składzie: Jakub Baguda, Dawid Rymarczyk, Michał Repetowski i rezerwowy Sebastian Witasik. Nad przygotowaniami czuwał sztab trenerski w składzie: Jakub Baguda, Adrian Walczyk i Marek Kopijasz. W zawodach startowało ponad 90 zespołów Państwowej Straży Pożarnej, szkół pożarniczych, OSP, ratowników górniczych i innych służb ratowniczych.

Cofnijmy się do roku 2009 i pierwszych zawodów w Wieliczce. Wtedy wynik naszej sekcji 5 minut i 41 sekund wystarczył do zobycia 1 miejsca w kategorii OSP i 16 w klasyfikacji generalnej (60 startujących zespołów). W tym roku mamy miejsce 15 na 90 startujących zespołów i stratę kilku sekund do podium w kategorii OSP. Zwycięstwo w kategorii OSP i pierwszą dziesiątkę w klasyfikacji generalnej da nam wynik w okolicach 5 minut. Czy możemy tego dokonać? Nasi reprentanci są pełni optymizmu i zapowiadają, że jeszcze więcej wysiłku włożą w przygotowania za rok.

 

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team