ALARMOWANIE

Nowości

Turniej Wiedzy Pożarniczej 2016 ciąg dalszy dodane 14 kwietnia 2016 r.

zdjęcieKolejne etapy Turnieju Wiedzy Pożarniczej odbyły się w naszej jednostce w dniu 2 kwietnia (eliminacje gminne) oraz w Bulowicach (eliminacje powiatowe) w dniu 9 kwietnia.

Na sali tanecznej naszego budynku remizy gościliśmy prawie 50 uczestników z jednostek OSP z terenu naszej Gminy. Eliminacje odbywały się trzech grupach wiekowych. Pierwszym etapem eliminacji był test pisemny w wyniku którego wyłoniono po pięciu najlepszych uczestników w każdej grupie wiekowej. Tych 15 najlepszych zakwalifikowało się do części ustnej eliminacji, która polegała na udzielaniu odpowiedzi na pytania członków komisji. Nasi reprezentaci uzyskali bardzo dobre wyniki:

  • w grupie gimnazjalnej - Wiktoria Repetowska II miejsce;
  • w grupie ponad gimnazjalnej - Mateusz Olma I miejsce, Kamil Bogusz II miejsce;

Wymienieni zawodnicy zakwalifikowali się do eliminacji powiatowych, które odbyły się w Bulowicach. Bardzo dużo pytań, zarówno na etapie pisemnym jak i ustnym było z wiedzy o MDP, dystynkcjach strażackich wszystkich szczebli oraz ogólnej historii pożarnictwa - mówi Agnieszka Niedziela, która opiekowała się naszymi zawodnikami na powiatowym TWP. Z naszej trójki najlepszy wynik uzyskał Mateusz Olma który w swojej grupie zajął III miejsce.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom eliminacji, jak również ich opiekunom: dh Marek Maciewicz, dh Mateusz Korzec, dh Agnieszka Niedziela.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team