ALARMOWANIE

Nowości

Zawody w PZ6 dodane 01 maja 2016 r.

zdjęcieTradycja organizacji dni otwartych w szkołach ponadgimazjacnych w tym roku miała szczególnych charakter w Powiatowym Zespole nr 6 w Brzeszczach. W związku z planowanym uruchomieniem klasy pożarniczej w technikum, dla odwiedzających szkołę uczniów przygotowano szereg atrakcji. Były pokazy Straży Granicznej, ratowników GOPR z psami tropiącymi, Służby Celnej, ratowników medycznych, służb Policji, a także zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Do zawodów stanęło 7 drużyn reprezentujących OSP z terenu naszej gminy i powiatu. Bezkonkurencyjny okazał się zespół MDP z naszej OSP, który zdobył 36 pkt. na 40 możliwych. Sekcja wystąpiła w składzie: Paweł Wyrobek, Szymon Madej, Michał Łukowicz, Kacper Mrowczyk, Ksenia Wójcik i Paulina Bęcka, a opiekunem zespołu był dh Robert Grzywa. Do zadań zawodników należało:

  • spinanie węży na czas;
  • ubranie stroju bojowego również w jak najkrótszym czasie;
  • przeniesienie deski ratowniczej, na której znajdowały się piłki lekarskie mające imitować cieżar ludzkiego ciała;
  • rzuty do kosza, a następnie bieg z piłką lekarską.

Nasza zwycięska sekcja otrzymała puchar i dyplomy, a także cenne nagrody rzeczowe w postaci bezprzewodowych głośników bluetooth oraz zestawów reklamowych i gadżetów powiatu oświęcimskiego (smycze, długopisy i książki).

 

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team