ALARMOWANIE

Nowości

Dzień Strażaka na Borze dodane 08 maja 2016 r.

zdjęciePiękna słoneczna pogoda towarzyszyła obchodom Dnia Strażaka, które odbyły się w Borze z udziałem strażaków obu naszych jednostek. Orkiestra strażacka dokładnie o 15.00 zagrała przed remizą OSP Brzeszcze, a następnie uczestnicy przejechali na Bór, gdzie miała miejsce zasadnicza część uroczystości. Po zbiórce kolumna strażaków z orkiestrą udała się do kaplicy, gdzie została odprawiona uroczysta msza św. Następnie na placu przed remizą życzenia strażakom przekazali licznie zgromadzeni goście z Komendantem PSP w Oświęcimiu bryg. mgr inż. Piotrem Filipkiem i Przewodniczącym Rady Miejskiej w Brzeszczach Ryszardem Foksem. Po części oficjalnej gospodarze z OSP Bór zaprosili na uroczystą kolację i na zabawę taneczną, która trwała do późnych godzin nocnych.

W uroczystości uczetniczyło 32 druhów i druhen z naszej OSP. Dużo, niestety nie bo to tylko 40 % strażaków, którzy posiadają u nas mundury galowe. Miejmy nadzieję, że w procesji na Boże Ciało będzie nas znacznie więcej. 

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team