ALARMOWANIE

Nowości

IV Ogólnopolska Olimpiada Strażaków Szczawnica-Jaworki 2016. dodane 21 września 2016 r.

zdjęcieW miniony weekend na terenie Areny Narciarskiej Jaworki-Homole odbyła się IV Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP. W ciągu dwóch dni drużyny miały do pokonania trudny i zarazem wymagający tor, na którym ustawiono po 12 różnych następujących po sobie przeszkód. Zawodnicy mieli zaliczenia m.in. , przerzucanie i ciągnięcie liną dużej opony, przenoszenie worków z piaskiem i beczek z wodą, transport na desce osoby poszkodowanej, bieg z aparatami powietrznymi, czy pokonanie około 25 m schodów terenowych. W zmaganiach wzięło udział 86 drużyn w pięcioosobowych składach. Jednostka OSP Brzeszcze wystawiła w tych zawodach dwie drużyny : męską oraz mieszaną (MIX). Dodatkowo nasi reprezentanci startowali w atrakcjach pobocznych jak konkurs w jedzeniu kiełbasy na czas, czy wybory Miss Strażaków. Mimo iż pogoda nie dopisała, to zawody odbyły się w bardzo sympatycznej atmosferze. Dla naszych druhów była to świetna okazja, aby sprawdzić się w tego rodzaju zmaganiach, nawiązać nowe znajomości a także zaprezentować naszą gminę na arenie ogólnopolskiej.
Nasza załoga wystąpiła w składzie :
Elżbieta Krzyścin
Katarzyna Żak
Alicja Wyrobek
Robert Grzywa
Dawid Rymarczyk
Michał Repetowski
Kamil Saduś
Sebastian Witasik
Organizatorami wyjazdu byli druhowie Adam Maj i Tomasz Mrowczyk a uczestników dopingowała zebrana grupa kibiców z naszej jednostki.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team