ALARMOWANIE

Nowości

Walne Zebranie i jego ustalenia dodane 09 lutego 2017 r.

zdjęciePrzeprowadzone w ubiegłą sobotę 4 lutego Walne Zebranie Sprawozdawcze OSP Brzeszcze przebiegało pod kątem dwóch historycznych wydarzeń, które będą miały miejsce w roku 2017. Po pierwsze, planowana na dzień 3 czerwca Uroczystość 130 lecia OSP, a po drugie działania prowadzone w celu pozyskania nowego samochodu pożarniczego, z perspektywą jego nabycia w roku bieżącym. Po cześci sprawozdawczej, uczestnicy Zebrania skupili się na planach na rok 2017. Uzgodniono w zakresie orgazniacji obchodów 130-lecia, że:

  • każdy druh i druhna uczestniczy w obchodach 130 - lecia OSP Brzeszcze w dniach 2 - 4 czerwca 2017r.
  • każdy druh i druhna otrzymana INDYWIDUALNY przydział zadań wraz z harmonogramem ich realizacji;

Na Zebraniu zaprezentowano Kartę Powołania przygotowaną dla druhów którzy będą tworzyć kompanię reprezentacyjną. Karty zostały wręczone przez Naczelnika i jego Z-cę druhom, którzy byli obecni na zebraniu. Zarząd poinformował, że po opracowaniu pełnego programu imprezy oraz harmonogramu przygotowań zostaną przygotowane i dostarczone karty powołania dla każdego członka OSP Brzeszcze.

W trakcie zebrania nie udało się przyjąć przygotowanej przez Zarząd zmiany w Statucie OSP z uwagi na frekwencję poniżej 50%.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team