ALARMOWANIE

Nowości

Sala weselna - zarezerwuj już dziś! dodane 21 kwietnia 2017 r.

zdjęcie

Szukają Państwo idealnego miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego?

 Do Waszej dyspozycji oddajemy zmodernizowaną w pełni klimatyzowaną salę weselną, której wnętrze podkreśli wyjątkowość każdego przyjęcia a w szczególności wesela.

Sala taneczna na 120 - 140 osób jest dodatkowo powiększona o scenę (poziom podłogi + 20 cm) z możliwością ustawienia dodatkowych miejsc siedzących. Parkiet jesionowy olejowany, oświetlenie boczne kinkietowe, grzejniki skrzynkowe naścienne - całość wyposażenia wymieniona w roku 2010. Obok sceny pomieszczenie do przechowywania napojów z urządzeniami chłodniczymi. Zaplecze kuchenne z wydzielonymi pomieszczeniami magazynu zastawy i naczyń oraz pomieszczeniem urządzeń chłodniczych (szafa chłodnicza dwudrzwiowa 1400l + szafa chłodnicza przeszklona 500l). Kuchnia wyposażona w węzeł cieplny na paliwo stałe, węzeł cieplny gazowy, patelnię elektryczną, stoły i meble gastronomiczne oraz zmywalnię. Opisane pomieszczenia poprzez przestronny holl i klatkę schodową są połączone z wielofunkcyjnym pomieszczeniem szatni, dwoma węzłami sanitarnymi i wydzielonym pomieszczeniem dla palących.

Posiadamy również własne ozdoby i wielokolorowe materiały, dlatego na Państwa życzenie możemy udekorować salę w wiele różnych kombinacji.

Sala znajduję się w budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej, na ulicy Piastowskiej 39 w Brzeszczach.

Osoba do kontaktu : dh Prezes Grzegorz Chowaniec – tel. 606 467 988

Zdjecia sali dostępne są w naszej galerii :)

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team