ALARMOWANIE

Nowości

Nasza MDP znów najlepsza! dodane 26 kwietnia 2017 r.

zdjęcie

25.04.2017 roku w Powiatowym Zespole nr 6 Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Brzeszczach odbył się dzień otwarty połączony z turniejem Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Dla odwiedzających przygotowano szereg niespodzianek. Zobaczyć można było m. in Straż Graniczną, Strażaków JRG Oświęcim, Policję, GOPR, przedstawicieli Związku Strzeleckiego, czy służby celnej. Największą atrakcją był jednak turniej MDP, do którego przystąpiło pięć drużyn z z terenu naszej gminy. Bezkonkurencyjny okazał się zespół MDP z OSP Brzeszcze, który drugi rok z rzędu zdobył pierwsze miejsce na tych zawodach.. Sekcja wystąpiła w składzie: Klaudia Gara, Julia Winczowska, Wiktoria Repetowska, Weronika Kołecka, Michał Łukowicz oraz Kacper Mrowczyk a opiekunami zespołu byli dh Agnieszka Niedziela i Fabian Pięciak. Do zadań zawodników należało:
-pokonanie sztafety sprawnościowej
-spinanie węży na czas;
-ubranie stroju bojowego również w jak najkrótszym czasie;
-przeniesienie deski ratowniczej, na której znajdowały się piłki lekarskie mające imitować ciężar ludzkiego ciała;
-rzuty do kosza, a następnie bieg z piłką lekarską.
Nasza sekcja otrzymała puchar i pamiątkowe medale, a także cenne nagrody rzeczowe. Dodatkowo jako zwycięzcy otrzymaliśmy specjalną nagrodę przygotowaną przez Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.
Jesteśmy dumni i gratulujemy ;)

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team