ALARMOWANIE

Nowości

Mamy nowy system alarmowania ;) dodane 13 lipca 2018 r.

zdjęcie

Miło nam poinformować, iż od wczoraj w naszej jednostce działa nowoczesny system powiadamiania strażaków o akcjach ratowniczych za pośrednictwem telefonów komórkowych. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, w momencie zaalarmowania jednostki do zdarzenia, równocześnie rozdzwonią się telefony ratowników. Rozwiązanie to jest zdecydowanie praktyczniejsze niż nasz poprzedni system powiadamiania przez sms, ponieważ one przychodziły do druhów dopiero po kilku minutach od uruchomienia syreny.
System pozwala na określenie ilu strażaków, z jakimi kursami i w jakim czasie stawi się na alarmowanie. Wyniki gotowości bojowej bądą wyświetlane na bieżąco na monitorze zainstalowanym w garażu. 
Warto zaznaczyć, że nowy mechanizm znacząco poprawi mobilność oraz czas reakcji jednostki, a dzięki temu będziemy mogli szybciej i skuteczniej nieść pomoc potrzebującym. 🙂

Za dostarczenie systemu dziękujemy firmie Platforma Alarmowania Strażaków 👍

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team