ALARMOWANIE

Nowości

Pracowity dzień dla naszych druhów. dodane 18 lipca 2018 r.

zdjęcie

W dniu wczorajszym strażacy ratownicy z OSP Brzszcze interweniowali 3 razy.

  • Pierwsza syrena zawyła u nas ok godziny 12:49. Było to wezwanie do kolizji drogowej na ul. Pszczyńskiej. Samochód ciężarowy najechał na tył samochodu osobowego. Do zdarzeń wyjechał zastęp Renault 519-52. Działania na miejscu prowadzono przez około 30 minut.

  • Drugie wezwanie, które nastąpiło o godzinie 14:20, również dotyczyło kolizji drogowej ale tym razem zastęp Renault 519-52 udał się ul. Przecieszyńską. Tam zastaliśmy sytuację po zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Czas pracy na miejscu to ok dwie godziny.

  • Trzecia dyspozycja naszej jednostki nastąpiła o 18:38 i dotyczyła usunięcia powalonego drzewa z ul. Kolejowej. Wielki dąb przewalił się nad drogą jednocześnie uszkadzając linie energetyczną oraz dach budynku mieszkalnego. Na miejscu przez około sześć godzin nasz zastęp Scania 519-50 pracował wraz z JRG Oświęcim. Do naszych działań należała pomoc JRG w usuwaniu gałęzi i konarów, uprzątnięcie miejsca zdarzenia oraz zabezpieczenie uszkodzonego dachu domu.

    Niewątpliwie był to bardzo męczący i pracowity dzień dla naszych druhów...

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team