ALARMOWANIE

Nowości

VIII Wojewódzki Zlot MDP. dodane 02 września 2018 r.

zdjęcie

W sobotę 01.09.2018 nasza "Młodzieżówka" bawiła się na 8 Wojewódzkim Zlocie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Szaflarach. Cała impreza miała charakter gry terenowej. Każda drużyna otrzymywała mapę z zaznaczonymi konkurencjami, porozrzucanymi po całej miejscowości. Zawodnicy mieli do wykonania wiele zadań sprawnościowych, logicznych, strażackich oraz takich w których trzeba było wykazać się celnością i refleksem. Konkurencje z którymi musieli poradzićsobie nasi młodzi adepci pożarnictwa to m. In: strażacie kręgle, test szybkości, narty, tor golfowy, poszkodowany, działko wodne oraz wiele wiele innych. Wszyscy wrócili zmęczeni ale jednocześnie bardzo zadowoleni, ponieważ wyjazd był możliwością do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz integracji z rówieśnikami z innych jednostek z powiatów małopolskiego i śląskiego.
Jednocześnie chcieliśmy podziekować Dominice i Bartkowi, którzy na codzień należą do jednostki OSP Bór ale tym razem mieli czas i ochotę, aby wesprzeć nas swoim towarzystwem. Taką współpracę to my rozumiemy. ;) Zdjęcia już niebawem w galerii.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team