ALARMOWANIE

Nowości

VI Olimpiada Sportowo-Pożarnicza. dodane 11 września 2018 r.

zdjęcie

W miniony weekend na terenie Areny Narciarskiej Czorsztyn-Ski odbyła się VI Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP. W ciągu dwóch dni rywalizacji pięcioosobowe drużyny z całego kraju miały do pokonania wiele trudnych i wymagających przeszkód. Uczestnicy musieli zmierzyć się m.in z : przerzucaniem opony, zwijaniem i rozwijaniem węży, przenoszeniem worków z piaskiem i baniaków z wodą, slalomem z osobą poszkodowaną na desce oraz pokonaniem rozmaitych płotków, drabinek, równoważni czy rur. Dodatkowo wszystko to musiało odbyć się w jak najkrótszym czasie i z największą dokładnością aby nie uzyskać punktów karnych. Nasze dwie drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. W ogólnej klasyfikacji kobiety zdobyły miejsce czwarte natomiast drużyna MIX uplasowała się na miejscu pierwszym.
Poza możliwością do wspólnej rywalizacji organizatorzy zadbali również o wiele atrakcji pobocznych. Podczas zawodów odbył się koncert kapeli góralskiej, konkurs w jedzeniu kiełbasy na czas, bacowski pokaz przepędzania owiec oraz konkurs na miss ( wspomnimy tylko, że w tym konkursie nasza piękna druhna Iza zajęła trzecie miejsce.) Olimpiada pozwoliła nam się sprawdzić na torze, ale także zintegrować z innymi, zobaczyć wystawców sprzętu strażackiego, potańczyć i spędzić miło weekend w gronie naszej strażackiej rodziny. Kto nie był, ten gapa.
W skład naszych drużyn weszli: Elżbieta Krzyścin, Izabela Noworyta, Paulina Bęcka, Patrycja Dusik, Kamila Czarnik, Jakub Gawełek, Kamil Saduś oraz Mateusz Czubin, a opiekunami byli Adam Maj i Tomasz Mrowczyk.
Jesteśmy dumni i jeszcze raz gratulujemy zawodnikom. 

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team