ALARMOWANIE

Nowości

VII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW OSP W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE. dodane 12 lutego 2019 r.

zdjęcie
W dniach 08-10 lutego 2019 r. odbyły się VII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA STRAŻAKÓW OSP W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE. W tym roku druhowie konkurowali na stoku Stacji Narciarskiej Polana Sosny w Niedzicy. 
W mistrzostwach wzięli udział strażacy ochotnicy z całego kraju. Podczas zawodów wszyscy zawodnicy obowiązkowo musieli wystartować w specjalnym ubraniu bojowym oraz w hełmie strażackim. Dla naszej jednostki było to szczególnie ważne wydarzenie ponieważ pierwszy raz wystartowaliśmy w takiej formie zawodów.
W pierwszym dniu rywalizacji zawodnicy zaprezentowali się indywidualnie w salomie gigancie. Kamil Saduś, Szymon Saduś i Dawid Rymarczyk reprezentowali OSP Brzeszcze zjeżdżając na nartachnatomiast Michał Łukowicz na snowboardzie. W drugim dniu zawodów do drużyny narciarskiej w slalomie z wężem strażackim dołączył również Marcin Orawski.
Cieszmy się, że mogliśmy wziąć udział w zawodach, ponieważ była to okazja zdrowej rywalizacji, sprawdzenia swoich umiejętności oraz dobrej zabawy i integracji z zaprzyjaźnionymi jednostkami. 

 

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z wynikami zapraszamy na oficjalny profil Olimpiady ➡️https://www.facebook.com/olimpiadastrazakowosp/

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team