ALARMOWANIE

Nowości

Zagramy z Orkiestrą! dodane 08 stycznia 2011 r.

 

zdjęcieW niedzielę (9.01.) rusza XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Postanowiliśmy, że w tym roku przyłączymy się do drużyny Jurka Owsiaka i razem z tysiącami wolontariuszy będziemy zbierać pieniążki dla chorych dzieciaków.

 

Wielką Orkiestrę Jurka Owsiaka zna każdy Polak. Tysiące dzieciaków zawdzięcza życie i zdrowie temu człowiekowi, który nieustannie od prawie dwudziestu lat mimo wielu przeciwności mobilizuje do pracy tysiące ludzi  w całym kraju a także w Europie i na świecie. Zebrał miliony i pomógł milionom - teraz my chcemy pomóc Jemu i wszystkim malutkim pacjentom.

 

W ubiegzdjęciełym roku Polskę pustoszyła powódź, Wielka Orkiestra zareagowała natychmiast - w lipcu zagrała drugi raz specjalnie dla Ochotniczych Straży Pożarnych, które w akcji przeciwpowodziowej przepracowały najwięcej godzin. Wolontariusze, kwestując w całej Polsce, zebrali 2.644.507,34 zł. Ta kwota została przeznaczona na zakup pomp i agregatów prądotwórczych.

Jedna z dwustu pomp pływających trafiła także do naszej jednostki. Bardzo cieszymy się z tego prezentu, bo doskonale wiemy, nauczeni doświadczeniem, że kiedy przychodzi wielka woda, liczy się każda ilość sprzętu.

Dziękując za pomoc, przyłączamy się do Wielkiej Orkiestry. W tym roku zbieramy pieniądze na zakup sprzętu medycznego przeznaczonego dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Zachęcamy wszystkich Państwa do włączenia się do tej wspaniałej akcji, każda złotówka wrzucona do puszki ratuje zdrowie i życie małych pacjentów.

 Niech Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w naszych sercach do końca świata i jeden dzień dłużej!

 

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team