ALARMOWANIE

Nowości

Obchody Dnia Strażaka dodane 10 maja 2011 r.

zdjęcieSpóźnione, ale huczne były tegoroczne obchody Dnia Strażaka, które odbyły się w dniu 7 maja (sobota) i rozpoczęły koncertem strażackiej orkiestry dętej.

Zgromadzeni strażacy z OSP Brzeszcze i OSP Brzeszcze-Bór w kolumnie marszowej udali się do Kościoła Parafialnego pw. Św. Urbana, gdzie o godzinie 17.00 rozpoczęła się uroczysta msza święta w trakcie której oprawę muzyczną zapewniła strażacka orkiestra. Po jej zakończeniu strażacy oraz zaproszeni goście przemaszerowali pod budynek remizy przy ul. Piastowskiej 39, gdzie odbywała się dalsza cześć uroczystości. Po wciągnięciu flagi i odegraniu hymnu Związku OSP RP raport na ręce obecnego Komendanta Gminnego złożył Naczelnik OSP Brzeszcze dh Marek Wyrobek. Następnie głos zabrali zaproszeni goście w osobach: Przewodniczący Rady Miejskiej w Brzeszczach P. Jacek Wawro, Z-ca Przewodniczącego P. Kazimierz Senkowski, a także Z-ca Burmistrza Gminy Brzeszcze P. Arkadiusz Włoszek, którzy złożyli strażakom serdeczne życzenia z okazji ich święta. W uroczystości uczestniczyli również radni Gminy Brzeszcze oraz przedstawiciele organizacji społecznych i politycznych z terenu Gminy Brzeszcze. Uroczystość zakończono obiadem przygotowanym przez panie z Koła Gospodyń Wielskich w Brzeszczach.

A.M.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team