ALARMOWANIE

Nowości

Pociąg do Hollywood dodane 03 września 2011 r.

zdjęcieDrodzy internauci, zdjęcie obok nie jest jeszcze ujęciem planu filmowego serialu o brzeszczańskich strażakach. Jest natomiast zapisem sesji zdjęciowej, która odbyła się w piątkowe popołudnie z udziałem nie byle jakich aktorów.

Aby jednak nie psuć niespodzianki zdjęcia z tej sesji opublikujemy w galerii w terminie późniejszym. Warto jednak zaznaczyć, że były one wykonywane zarówno w otoczeniu pięknej przyrody, jak również w trakcie specjalnie zainscenizowanej akcji ratowniczej z wykorzystaniem efektów specjalnych. Efekty ocenicie sami.

zdjęcieKtoś zada pytanie: a po co to wszystko? Otóż chcemy promować naszą OSP w sposób coraz bardziej profesjonalny. Dzięki współpracy z jedną z oświęcimskich firm w najbliższym czasie zostanie przygotowany pakiet materiałów reklamowych naszej OSP finansowanych w całości ze środków UE. Przygotowujemy również nasz coroczny kalendarz, który w najbliższych miesiącach trafi do kilkuset brzeszczańskich domów. Zdajemy sobie sprawę, że przypadkowe zdjęcia, kiepskiej jakości nie zadowalają i nie zaskakują coraz bardziej wymagającego odbiorcy. Stąd postanowiliśmy poświęcić trochę czasu i dołożyć starań, aby wyrażony za pomocą zdjęć przekaz, zaskoczył was i zaitrygował.

Sesja zdjęciowa została przeprowadzona przez P. Agnieszkę Moś. Publikowene w artykule zdjęcia wykonał oczywiście amator. 

 

A.M.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team