ALARMOWANIE

Nowości

Groźny wypadek dodane 08 września 2011 r.

Około godziny ósmej na skrzyżowaniu ulic św. Wojciecha i Pszczyńskiej w Brzeszczach doszło do zderzenia samochodu osobowego marki opel i autokaru. W wypadku poszkodowani zostali kierowca i pasażerka samochodu zdjęcieoraz dwie osoby podróżujące autobusem.
OSP Brzeszcze została wezwana na miejsce wypadku o godzinie 8.12, gdzie działania ratownicze podjęła już jednostka Terenowej Służby Ratowniczej, wyciągając z samochodu pasażerkę. Strażacy aby wyciągnąć poszkodowanego kierowcę musieli użyć narzędzi hydraulicznych do rozcinania samochodów.
Na miejsce zdarzenia dojechały także trzy jednostki PSP Oświęcim oraz trzy karetki. Poszkodowanym udzielono niezbędnej pomocy przedmedycznej. Kierowcę w stanie ciężkim i pasażerkę z licznymi złamaniami oraz poszkodowanych z autokaru zabrano do szpitala.
Na czas udzielania pomocy ofiarom wypadku droga krajowa nr 933 była całkowicie zablokowana. Strażacy OSP Brzeszcze po zakończeniu działań ratowniczych uprzątnęli miejsce zdarzenia i przywrócili ruch.
Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

 

I.R.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team