ALARMOWANIE

Nowości

TOMASZ & EWA i strażackie życzenia dodane 18 września 2011 r.

zdjęcieNerwowe oczekiwanie i już z za zakrętu wyłania się pożarnicze Iveco, prowadzące kolumnę samochodów orszaku weselnego Tomasza i Ewy. Drogę zastępują delagacje strażaków OSP Brzeszcze i OSP Brzeszcze Bór, strumienie wody tryskają w niebo tworząc tradycyjną strażacką bramę, a kompania reprezentacyjna pręży się na baczność przy okolicznościowym stoliku. Młoda Para przyjmuje od strażaków życzenia i pamiątkowe upominki rewanżując się tradycyjnym weselnym ciastem i napitkiem. Do Młodych przyłączają się Starosta Piotr, Rodzice Wesela oraz goście, zapełniając cały wspomniany wcześniej stolik.

W tym miejscu należy podkreślić, że jest to drugie historyczne wydarzenie, gdzie na ślubnym kobiercu staje dwójka strażaków z naszej OSP. Pierwsze w pełni strażackie wesele odbyło się w czerwcu, a miłość przysięgali sobie Adam i Klaudia. Nie są to jedyne w tym roku wesela strażaków. W ubiegłym miesiącu odbyło się wesele Marcina i Ewy, a w październiku czeka nas wesele Krzysztofa. Zobacz zdjęcia ze strażackich wesel w galerii.

 

A.M.

« wróć do listy nowości

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team