ALARMOWANIE

Sala taneczna, Miejski Dom Strażaka, ul. Piastowska 39, Brzeszcze

Sala weselna

Szukają Państwo idealnego miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego?

Do Waszej dyspozycji oddajemy zmodernizowaną w pełni klimatyzowaną salę weselną, której wnętrze podkreśli wyjątkowość każdego przyjęcia a w szczególności wesela.

Opis obiektu:

Budynek Miejskiego Domu Strażaka zlokalizowany w spokojnej dzielnicy „Stare Brzeszcze" Miasta Brzeszcze w odległości 300 m od Kościoła Parafialnego Św. Urbana, 300 m od cmentarza komunalnego i 500 m od Urzędu Miasta i Gminy Brzeszcze. Wjazd na teren nieruchomości bezpośrednio z ul. Piastowskiej. Budynek dwukondygnacyjny o ekspozycji wschód - zachód, całkowicie wyremontowany w roku 2010. Na terenie nieruchomości parking wewnętrzny ogrodzony na ok. 25 samochodów i parking zewnętrzny na kilka samochodów. Duża liczba miejsc parkingowych na sąsiadujących ulicach bez zakazu parkowania. Budynek w pełni wyposażony w media, centrale ogrzewanie gazowe.

Opis pomieszczeń:

Sala taneczna na 120 - 140 osób jest dodatkowo powiększona o scenę (poziom podłogi + 20 cm) z możliwością ustawienia dodatkowych miejsc siedzących. Parkiet jesionowy olejowany, oświetlenie boczne kinkietowe, grzejniki skrzynkowe naścienne - całość wyposażenia wymieniona w roku 2010. Obok sceny pomieszczenie do przechowywania napojów z urządzeniami chłodniczymi. Zaplecze kuchenne z wydzielonymi pomieszczeniami magazynu zastawy i naczyń oraz pomieszczeniem urządzeń chłodniczych (szafa chłodnicza dwudrzwiowa 1400l + szafa chłodnicza przeszklona 500l). Kuchnia wyposażona w węzeł cieplny na paliwo stałe, węzeł cieplny gazowy, patelnię elektryczną, stoły i meble gastronomiczne oraz zmywalnię. Opisane pomieszczenia poprzez przestronny holl i klatkę schodową są połączone z wielofunkcyjnym pomieszczeniem szatni, dwoma węzłami sanitarnymi i wydzielonym pomieszczeniem dla palących.

Posiadamy również własne ozdoby i wielokolorowe materiały, dlatego na Państwa życzenie możemy udekorować salę w wiele różnych kombinacji.

Osoba do kontaktu : dh Prezes Grzegorz Chowaniec – tel. 606 467 988

Warunki wynajmu:

Korzystanie z opisanych powyżej pomieszczeń odbywa się na podstawie umowy najmu zawartej pomiędzy organizatorem imprezy i użytkownikiem budynku. Przedmiotem wynajmu są pomieszczenia wraz z wyposażeniem, a także naczynia i zastawa stołowa. Najemca ponosi tylko dodatkowe koszty związane ze zużyciem mediów wg wskazań liczników. W dniu podpisania umowy najemca wpłaca kaucję w wysokości 20% czynszu najmu. Pozostała cześć należności jest płatna w dniu rozpoczęcia najmu. Informacje na temat aktualnych  stawek czynszu można uzyskać pod numerem telefonu wskazanym poniżej.

Zobacz, zadzwoń, zarezerwuj

Miejski Dom Strażaka
ul. Piastowska 39
Brzeszcze
tel. 781-935-622

 

Zobacz informacje dla strażaków

 
 

Zapowiedzi

Prażone strażackie

Prażone strażackie

19 września b.r zapraszamy wszystkich druhów i druhny wraz z rodzinami na prażone strażackie. Zapisy u Adriana Walczyka i Marka Maciewicza. Wpisowe 20zł od osoby.

 
 

Polecamy

Metalerg
Marbo

 

© copyright 2010 OSP Brzeszcze
webdesign: Krioni Team